R577F33002
Mfr.Part #
R577F33002
Manufacturer
Radiall USA, Inc.
Package/Case
Datasheet
R577F33002
Description
DPDT RAMSES SMA 26.5GHZ LATCHING
Stock
329
Manufacturer :
Radiall USA, Inc.
Product Category :
RF Switches
Circuit :
DPDT
Features :
Frequency Range :
0Hz ~ 26.5GHz
IIP3 :
Impedance :
50Ohm
Insertion Loss :
0.7dB (max)
Isolation :
50dB (min)
Operating Temperature :
-25°C ~ 70°C
P1dB :
Package / Case :
Module, SMA Connectors
Product Status :
Active
RF Type :
General Purpose
Supplier Device Package :
Test Frequency :
26.5GHz
Topology :
Voltage - Supply :
24V ~ 30V